(ref 4375) U vindt dit complex in een gezellig dorp, ongeveer 10 km van de kust. Er is een gemeenschappelijke tuin met zwembad.
Deze omgeving is centraal gelegen vlakbij verschillende golfresorts, shoppingcentra en 15 min van de kust en de stranden .
Elk appartement verschilt een beetje in de indeling en m2, vraag ons naar het plan van uw keuze.
Beschrijving van een appartement op de tussenverdiepingen
Alle appartementen beschikken over een woon- eetkamer met open keuken van rond de 27 m2. Via een schuifpuien is er toegang tot een klein terrasje.
De keuken is langs een lange wand geplaatst, waardoor de woonkamer een ruime indruk geeft.
De beide slaapkamers hebben grote ramen.
De beide badkamers (1 zeer ruime) bevinden zich aan de achterzijde van het appartement, tegenover de beide slaapkamers.
De grootste badkamer kan mogelijk en-suite gemaakt worden aan de 2e slaapkamer, die net iets kleiner is dan de 1e.
Maar dat is een mogelijkheid om later te bespreken mocht u echt de privacy van een eigen badkamer wensen.
De appartementen liggen op een bijzondere manier ten opzichte van elkaar.
Er zijn 8 appartementen op een verdieping. 4 daarvan zijn werkelijk een hoek appartement. De 4 die zich tussenin bevinden liggen door de bijzondere indeling toch zodanig van elkaar dat het niet opgesloten voelt.
Op één van de foto's ziet u de bruinige kleur van het terras aan de woonkamer en de wit gekleurde kamers zijn de badkamers.
Belangrijk is dat er keuze is uit verschillende liggingen binnen het complex. Zo zijn er appartementen met uitzicht op het zwembad of op de omgeving.
En ook de zonligging is verschillend. Meer weten? vraag het ons!
Op de begane grond (tijdelijk uitverkocht)
U kunt ook kiezen voor een appartement op de begane grond, dan hebben zowel de woonkamer als de beide slaapkamers toegang tot het terrasje en de
eigen tuin, van tussen de 60 en 90 m2.
Rekent u voor een appartement met tuin op ongeveer € 20.000 meer dan de prijs voor de appartementen op de tussenverdiepingen.
Op de bovenste verdieping (tijdelijk uitverkocht)
U kunt ook kiezen voor de appartement op de bovenste verdieping, met dakterras. U bereikt deze via het trappenhuis. Deze dakterrassen zijn tussen de 40 en60 m2 groot. Ook deze appartementen zijn rond de € 20.000 duurder dan die op de verdiepingen.
Al in de prijs:
* Plaats in de parkeergarage.
* Eigen berging in de parkeergarage optioneel (va. €4000)
San Miguel de Salinas bevindt zich tussen Torrevieja en Pilar de la Horadada en het is tevens het meest hoog gelegen dorp uit de omgeving. De oppervlakte (54 km²) strekt zich uit vanaf het binnenlands berglandschap, met zijn vele kleine riviertjes tot aan vlak aan de kust.
Lokale wegen verbinden het dorpje met Orihuela, Bigastro, Torrevieja en andere dorpen in de buurt. De aangrenzende dorpen en steden zijn respectievelijk Almoradí, Orihuela, Torrevieja, Pilar de la Horadada en Los Montesinos.
Heb je een vraag? Stuur ons een mail!