(ref 6021) Ruime schakelwoningen met eigen zwembad en buitenkeuken op het dakterras.
Bent u op zoek naar een moderne nieuwbouwwoning in Spanje met een privézwembad, luxe buitenruimte en hoogwaardige afwerking? Deze stijlvolle geschakelde woningen in San Pedro del Pinatar aan de Costa Cálida bieden een perfecte combinatie van comfort, design en de mediterrane levensstijl.
De woningen beschikken over drie slaapkamers, twee badkamers en meerdere zonnige buitenruimtes. Bij aankomst heeft iedere woning een eigen tuin met parkeerplaats. De entree leidt naar een lichte woonkamer met aan de achterzijde een moderne U-vormige open keuken, compleet uitgerust met apparatuur, een porseleinen werkblad en LED-verlichting onder de bovenkasten.
Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer met ingebouwde kledingkast en een badkamer.
Achter de woning een patio, waarvan een gedeelte overdekt is.
Op de eerste verdieping vinden we twee slaapkamers en een tweede badkamer. De master bedroom beschikt over een ruime, volledig afgewerkte inloopkast en heeft toegang tot een privéterras van circa 12 m².
Het absolute hoogtepunt van deze woningen is het ruime dakterras van circa 33 m² met privézwembad. Hier geniet u optimaal van het Spaanse buitenleven. Het dakterras is compleet ingericht met een zomerbuitenkeuken, spoelbak, wateraansluiting, afvoer voor een wasmachine, sfeerverlichting en een buitendouche van roestvrij staal.
Ook binnen zijn deze woningen voorzien van veel luxe. Zo beschikken ze over gemotoriseerde rolluiken, ingebouwde kasten met LED-verlichting, een uitgebreid verlichtingspakket binnen en buiten, pre-installatie voor airconditioning en een aansluiting voor het laden van een elektrische auto.
De badkamers zijn modern afgewerkt met hangende toiletten, badkamermeubels, LED-verlichte spiegels, glazen douchewanden en praktische douche-nisjes met verlichting. Dankzij de complete uitrusting en de uitstekende ligging zijn deze woningen ideaal als permanente woning, vakantiehuis of investering aan de Costa Cálida.
Meer lezen over deze woningen en de plattegronden bekijken? Download de brochure via de groene button of vraag hem aan.
Ligging – San Pedro del Pinatar, Costa Cálida
Deze woningen liggen aan de Calle Víctor Paredes in San Pedro del Pinatar, een geliefde kustplaats in de regio Murcia aan de Costa Cálida. De plaats ligt tussen de Middellandse Zee en de Mar Menor, een unieke lagune die bekendstaat om haar rustige water, brede stranden en uitstekende mogelijkheden voor watersport en ontspanning.
San Pedro del Pinatar biedt alle voorzieningen voor comfortabel wonen het hele jaar door. In de omgeving vindt u supermarkten, winkels, restaurants, gezellige terrasjes, sportfaciliteiten en medische voorzieningen. Vooral de wijk Lo Pagán is geliefd vanwege de boulevard, de stranden aan de Mar Menor en de vele restaurants direct aan het water.
Een bijzonder kenmerk van deze omgeving is het natuurgebied Las Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar, bekend om zijn wandelroutes, duinen en flamingo's. Daarnaast liggen diverse golfbanen, winkelcentra en andere kustplaatsen op korte afstand.
De stranden van de Middellandse Zee en de Mar Menor zijn gemakkelijk bereikbaar. Dankzij de goede verbindingen zijn ook de luchthavens van Murcia en Alicante goed bereikbaar, waardoor deze locatie zeer geschikt is voor zowel permanent wonen als een tweede woning in Spanje.
Meer lezen over San Pedro del Pinatar en omgeving, klik hier
Heb je een vraag? Stuur ons een mail!