(ref 6552) Bijzondere villa's, mogelijkheid voor een eigen zwembad. Een mooi zonneterras en een eigen ruime afgesloten berging.
Nieuw klein woonproject van slechts een gering aantal villa’s, gelegen in San Pedro Del Pinatar. Op wandelafstand van het centrum van San Pedro Del Pinatar met alle faciliteiten die je nodig hebt. Verschillende warenhuizen zoals LIDL , Consum, Mercadonna liggen dichtbij het project.
De villa’s hebben een moderne stijl. De 3 slaapkamers en 2 badkamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen.
Dit model villa is een 2-onder1-kap villa met een berging.
De villa's zijn niet met de lange kant aan elkaar geschakeld - zoals je dat in Nederland en Belgie vaak ziet - , maar met de achterkanten.
Dat wil zeggen dat de ene villa met de voordeur dus aan een andere weg ligt dan de andere villa.
Als je voor de villa staat lijkt het dus een bijna vrijstaande villa, waarbij alleen de berging met de buren verbonden is.
De indeling van deze villa's
We komen via de woon/eetkamer de woning binnen met rechts de open keuken. Alle apparatuur is al inbegrepen.
Indien men wenst kan men een ontbijtbar laten bijmaken in dezelfde materialen als de keuken.
Via de grote schuifpuien, die lopen over de hele breedte van de woning, komen we op het terras met zwembad. Een opbergruimte van ongeveer 4m2 is er aan de zijkant van de woning, achterin de tuin.
Achteraan in de woning is er een slaapkamer en een badkamer. Bij de keuken is er nog een ruime opbergkast.
Via de trap in de woonruimte komen we op de 1e verdieping. De ruimte onder de trap wordt benut als opbergruimte.
Boven vinden we een badkamer en 2 slaapkamers, waarvan 1 met privaat zonneterras van 20 m2.
Er is ook nog een dakterras. Een fijne ruimte om met elkaar van de zon te genieten. Met een oppervlakte van zo'n 37 m2 kun je hier alles op kwijt..
een loungeset , zonnebedden, noem maar op
Al inclusief in de prijs:
- Pre-installatie airco
- Keukenapparatuur : afzuigkap, oven, micro oven, wasmachine, vitro keramische, kookplaat , ijs/vrieskast ,vaatwasser .
- Private parkeerplaats
- Pakket LEDverlichting
Andere mogelijke opties:
- Buitenkeuken op solarium
- Zwembadverwarming
Een klein project van slechts een paar villa's.
Vlakbij diverse faciliteiten en slechts ongeveer 2,5 kilometer van zee, een ideale locatie!!
Het is een fantastische locatie om alles per fiets te doen , ze investeren in deze regio de laatste jaren enorm in het aanleggen van nieuwe fietspaden.
Vanuit het project ben je met de fiets in 5 minuten aan het gezellige lo Pagan strand , en bij de salina’s (zoutmeren) met zijn flamingo’s waar je met of zonder gids, wandelingen kan maken in de natuur.
Voor het echte shopplezier kan je naar La Zeniaboulevard gaan , het grootste winkelparadijs van de Costa Blanca of dichter bij het project gelegen , het “Dos Mares” shoppingcenter waar je de Carrefour hebt en vele boetieks. In San Pedro Del Pinatar zijn in tegenstelling tot de regio van Torrevieja alle winkels en supermarkten 7 op 7 geopend het gehele jaar.
Meer lezen over San Pedro del Pinatar en omgeving? klik hier of download de brochure
Heb je een vraag? Stuur ons een mail!