(ref 3801) Wat een bijzonder gebouw! Altijd een appartement op een hoek. Vanaf de vierde verdieping slechts 1 appartement per etage.
Onverwacht hoe men dit complex bedacht heeft.
Bijzonder om te zien en bijzonder om er te wonen... Slechts 1 appartment per verdieping! Dat is nog eens wat je noemt een 'hoek appartement'.
Overal is dus de mogelijkheid om ramen te plaatsen en dat heeft men dan ook gedaan.
Een heel licht appartement met een prachtig uitzicht!
Indeling van de appartementen:
De indeling van de appartementen:
Je komt vanuit de lift (die alleen voor jou stopt op deze verdieping!) binnen in de hal. Aan de ene kant vind je dan de langwerpige woonkamer. Die is wel bijzonder ingedeeld, om zoveel mogelijk van het uitzcht te kunnen genieten.
Tegen de zijkant van de woonkamer is de keuken gesitueerd; tegen de wand aan, met een eiland ervoor.
Aan de andere kant daarvan bevindt zich de zithoek, die grenst aan het grotere terras van ongeveer 18 m2.
De slaapkamers bevinden zich aan de andere kant van de hal.
De masterbedroom, is ruim, met veel kleedruimte en een en-suite badkamer.
De beide gasten kamers delen een badkamer.
Bij het appartemen op de begane grond hoort een eigen tuin van bijna 80 m2 groot.
Bij het penthouse behoort een groot dakterras.
Zowel de haven al het centrum van Guardamar op loopafstand.
Dit complex ligt tussen beide in....
Meer lezen over de locatie en de omgeving, klik hier
Heb je een vraag? Stuur ons een mail!