(ref 4629) Fraaie appartementen met dakterras waarop een zomerkeuken, douche en toilet. Inclusief airco en keukenapparatuur.
Moderne appartementen met twee slaapkamers en groot privé dakterras in Pilar de la Horadada
Deze moderne appartementen met twee slaapkamers worden gebouwd in Pilar de la Horadada en bieden een comfortabele indeling, een complete afwerking en opvallend veel buitenruimte. De appartementen liggen op de verdieping en beschikken over een ruim privé dakterras van ruim 66 m². Daarnaast kunnen de bewoners gebruikmaken van het grote gezamenlijke zwembad, de fraai aangelegde tuin en de verzorgde wandelpaden binnen het complex.
U komt binnen in de ruime woonkamer van ruim 30 m², die direct aansluit op het terras. De open keuken heeft een praktische U-vorm en is zo ontworpen dat er ook ruimte is voor een aantal barkrukken aan het werkblad. De keuken wordt compleet uitgevoerd met onder- en bovenkastjes, een Silestone aanrechtblad en alle benodigde apparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, afzuigkap, kookplaat, oven, magnetron en wasmachine.
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich de twee slaapkamers. De master bedroom beschikt over een eigen badkamer en suite. Daarnaast is er een tweede badkamer voor algemeen gebruik. De slaapkamers zijn voorzien van ingebouwde kasten, inclusief praktische laders. Elektrische rolluiken zijn aanwezig in zowel de slaapkamers als de woonkamer.
Via een trap vanaf het terras bereikt u het grote privé dakterras van ruim 66 m². Hier is volop ruimte om verschillende terrassen en zitgedeeltes te creëren. Het dakterras is al voorzien van kunstgras, een pergola en een afsluitbare buitenkeuken. Ook een toilet en douche zijn hier aanwezig. Daardoor wordt het dakterras een volwaardige extra leefruimte waar u gemakkelijk een groot deel van de dag kunt doorbrengen.
De appartementen worden compleet afgewerkt met onder andere airconditioning, ledverlichting in de woonkamer, keuken, slaapkamers en badkamers en vloerverwarming in de badkamers. De badkamers zijn voorzien van hangende badkamermeubels en moderne inloopdouches met glazen doucheschermen.
Naast de ruime privé buitenruimte beschikt het complex over een groot gezamenlijk zwembad met een verzorgde tuin. De aangelegde wandelpaden zorgen voor een prettige en groene uitstraling en maken het geheel tot een aantrekkelijke plek om te wonen of te verblijven.
Er is een fietsenstalling voor deze appartementen op de verdieping.
Meer lezen en de plattegrond bekijken? Download de brochure via de groene button of vraag hem aan.
gemakkelijk bereikbaar. Zo liggen onder andere een Mercadona en Aldi op korte afstand en bevinden ook scholen en het gezondheidscentrum zich in de directe omgeving.
De grote aantrekkingskracht is natuurlijk de nabijheid van de kust. De stranden van Torre de la Horadada zijn met de auto in slechts enkele minuten bereikbaar. De gemeente heeft bijna vijf kilometer kust met brede zandstranden, kleinere baaien en verschillende stranden met een Blauwe Vlag. In 2026 werden maar liefst zes stranden opnieuw met deze onderscheiding beloond.
Pilar de la Horadada heeft bovendien een prettig Spaans karakter. Het centrum heeft winkels, terrasjes, restaurants en pleinen waar het dagelijkse leven zich afspeelt. Aan de kust zorgen Torre de la Horadada, de jachthaven, de boulevard en de verschillende stranden voor een heel andere sfeer. Ook Mil Palmeras ligt dichtbij en staat bekend om zijn strand, boulevard, restaurants en levendigheid.
De ligging is daarmee interessant voor wie niet midden in een toeristisch resort wil wonen, maar wel graag dichtbij zee, strand en alle voorzieningen verblijft. Bovendien liggen plaatsen als San Pedro del Pinatar, Lo Pagán, Orihuela Costa en de stranden van de Costa Blanca en Costa Cálida gemakkelijk binnen bereik.
Meer lezen over deze locatie en omgeving, klik hier.
Heb je een vraag? Stuur ons een mail!